Vyplňte odpověď na kontrolní otázku a heslo Vám bude ihned zasláno na Váš e-mail.
Objekt "Vila Radojka" je od moře i od pláže vzdálený vzdušnou čarou 450 m.
| Kód jednotky: | 1174/1-IS-RV-RB-2 |
|---|---|
| Maximální počet osob | 3 |
| Počet místností | 2 |
| Typ jednotky | Apartmán, |
| Hosté ubytovací jednotky mohou využívat | zahradu objektu, společnou terasu |
| ložnice | 1 x manželská postel, noční lampičky, skříň, noční stolky |
| obývací pokoj s kuchyňským koutem | 1 x pohovka na rozložení pro 1 os., lednička 140 l , mrazák 5 l , satelit, TV, kávovar, mikrovlnná trouba, jídelní kout, varná deska plynová, nádobí |
| koupelna | sprchový kout, WC |
| terasa | posezení |
| Internet | zdarma, WiFi |
| pobyt se psem | za poplatek (viz ceník), za poplatek, povolen |
| Kvalita WIFI signálu v jednotlivých apartmánech nebo částech objektu se může lišit. Tato služba je zdarma a poskytuje ji majitel objektu. | |
| Kód jednotky: | 1174/1-IS-RV-RB-1 |
|---|---|
| Maximální počet osob | 4 |
| Počet místností | 2 |
| Typ jednotky | Apartmán, |
| Hosté ubytovací jednotky mohou využívat | zahradu objektu, společnou terasu |
| ložnice | 1 x manželská postel, noční lampičky, skříň, noční stolky |
| obývací pokoj s kuchyňským koutem | 1 x pohovka na rozložení pro 2 os., lednička 160 l , satelit, TV, kávovar, mikrovlnná trouba, jídelní kout, varná deska plynová, nádobí |
| koupelna | sprchový kout, WC |
| terasa | posezení |
| Internet | zdarma, WiFi |
| pobyt se psem | za poplatek (viz ceník), za poplatek, povolen |
| Kvalita WIFI signálu v jednotlivých apartmánech nebo částech objektu se může lišit. Tato služba je zdarma a poskytuje ji majitel objektu. | |
| Kód jednotky: | 1174/1-IS-RV-RB-3 |
|---|---|
| Maximální počet osob | 4 |
| Počet místností | 2 |
| Typ jednotky | Apartmán, |
| Hosté ubytovací jednotky mohou využívat | zahradu objektu, společnou terasu |
| ložnice | 1 x manželská postel, noční lampičky, skříň, noční stolky, ventilátor |
| obývací pokoj s kuchyňským koutem | 1 x pohovka na rozložení pro 2 os., lednička 140 l , mrazák 5 l , satelit, TV, kávovar, mikrovlnná trouba, jídelní kout, varná deska plynová, nádobí |
| koupelna | sprchový kout, WC |
| terasa | posezení, slunečník |
| klimatizace | zdarma |
| Internet | zdarma, WiFi |
| pobyt se psem | za poplatek (viz ceník), za poplatek, povolen |
| Kvalita WIFI signálu v jednotlivých apartmánech nebo částech objektu se může lišit. Tato služba je zdarma a poskytuje ji majitel objektu. | |
| Kód jednotky: | 1174/1-IS-RV-RB-5 |
|---|---|
| Umístění: | podkroví |
| Umístnění | podkroví |
| Maximální počet osob | 5 |
| Počet místností | 2 |
| Typ jednotky | Apartmán, |
| Kouření | povoleno pouze na terase/balkonu, |
| Ubytovací jednotka je orientována | do ulice, |
| Hosté ubytovací jednotky mohou využívat | zahradu objektu, společnou terasu, |
| Nepřehlédněte | ubytovací jednotka má průchozí chodbu, |
| Dítě nad kapacitu apartmánu | do 3 let včetně, zdarma |
| Internet | zdarma, WiFi |
| klimatizace | zdarma |
| pobyt se psem | za poplatek (viz ceník), za poplatek |
| ložnice | 1 x manželská postel, skříň, noční lampičky, noční stolky, dětská postýlka |
| obývací pokoj s kuchyňským koutem | 1 x pohovka na rozložení pro 2 os., 1x pohovka na rozložení pro 1 os., skříň, pračka, mikrovlnná trouba, jídelní kout, nádobí, lednička, klimatizace, stůl |
| koupelna | sprchový kout, WC, zrcadlo, umyvadlo |
| koupelna | vana, WC, zrcadlo, umyvadlo |
| Kvalita WIFI signálu v jednotlivých apartmánech nebo částech objektu se může lišit. Tato služba je zdarma a poskytuje ji majitel objektu. | |
| Kód jednotky: | 1174/1-IS-RV-RB-4 |
|---|---|
| Maximální počet osob | 7 |
| Počet místností | 3 |
| Typ jednotky | Apartmán, |
| Hosté ubytovací jednotky mohou využívat | zahradu objektu, společnou terasu |
| ložnice | 1 x manželská postel, noční lampičky, skříň, noční stolky, ventilátor |
| ložnice | 1 x manželská postel, 1 x postel, noční lampičky, skříň, noční stolky, ventilátor |
| obývací pokoj s kuchyňským koutem | 1 x pohovka na rozložení pro 1 os., 1 x přistýlka, lednička 160 l , mrazák 50 l , satelit, TV, kávovar, mikrovlnná trouba, jídelní kout, varná deska elektrická, varná deska plynová, nádobí, trouba na pečení, lednička, mrazák |
| koupelna | sprchový kout, WC |
| koupelna | sprchový kout, WC |
| terasa | posezení |
| balkon | posezení |
| klimatizace | zdarma |
| Internet | zdarma, WiFi |
| pobyt se psem | za poplatek (viz ceník), za poplatek, povolen |
| V případě, že apartmán není obsazen maximálním počtem osob, některé části apartmánu mohou být uzamčeny a pronajaty jako samostatná jednotka. | |
| Kvalita WIFI signálu v jednotlivých apartmánech nebo částech objektu se může lišit. Tato služba je zdarma a poskytuje ji majitel objektu. | |
Do Chorvatska musí být pes čipován, musí mít vystavený pas, a v něm platné očkování proti vzteklině.
Do země smí jen ta plemena teriérů typu bull, která jsou uznaná FCI (Mezinárodní kynologickou federací) a majitel má od psa průkaz původu. Do Chorvatska nesmějí vstupovat kříženci teriérů typu bull. Pokud pes vzhledově odpovídá nějakému takovému plemeni, předpokládá se, že jde o křížence teriéra typu bull.
Pobyt si zarezervujete zaplacením zálohy okolo 50% z celkové ceny a zbytek doplatíte majiteli objektu na místě v eurech. Pokud sebou nechcete brát hotovost, druhou půlku můžete poslat nám 45 dnů před nástupem na pobyt a my za Vás platbu majiteli vyřídíme. Platit u nás můžete kartou, převodem na účet, poukázkami, fondem FKSP nebo třeba firemní fakturou.

| Kód objektu: | 1174/1-IS-RV-RJ |
|---|---|
| Doprava: | vlastní |
| Příjezd k objektu od hlavní cesty: | po asfaltové silnici |
| Příjezd k objektu osobním vozem: | dobrý |
| Parkování: | ano, u domu, na cestě před domem |
| Vzdálenost od moře: | 450 m |
| Vzdálenost od pláže: | 450 m |
| Typ pláže: | bazén se sladkou vodou, opalovací molo, písečné, skalnaté |
| Kód objektu: | 1174/1-IS-RV-RJ |
|---|---|
| Doprava: | vlastní |
| Příjezd k objektu od hlavní cesty: | po asfaltové silnici |
| Příjezd k objektu osobním vozem: | dobrý |
| Parkování: | ano, u domu, na cestě před domem |
| Vzdálenost od moře: | 450 m |
| Vzdálenost od pláže: | 450 m |
| Typ pláže: | bazén se sladkou vodou, opalovací molo, písečné, skalnaté |
| Vzdálenost od nudistické pláže: | 700 m |
| Bazén u objektu: | ano, se sladkou vodou, venkovní |
| Majitelé pronajímají v domě i další jednotky, které nejsou v nabídce: | Ano |
| Majitelé v objektu: | jsou přítomni |
| Nabízené služby: | pohostinské služby, ubytování v soukromí |
| K dispozici od: | 01.04.2026 |
| K dispozici do: | 01.10.2026 |
| Nástup a odjezd: | kterýkoli den v týdnu, aby rezervace navazovaly. (14:00,10:00) |
| Vhodný pro: | dovolenou v klidu přírody, rodinnou dovolenou |
| Možnost pronájmu: | 1 km |
| Pobyt se psy: | povolen, v jednom apartmánu maximálně 4 psi, za poplatek (viz ceník) |
| Na hlavní pláži v letovisku je koupání se psy: | povoleno |
| Vzdálenost k pláži, kde je možné se koupat se psy: | 1000 m |
| Vytápění: | Ano |
| Znalost jazyků: | anglicky, česky, chorvatsky, italsky, německy, slovensky |
| Domácí výrobky: | domácí víno, pršut, rakija, sýr |
| Povlečení: | 1x za pobyt |
| Ručníky: | 1x za pobyt |
| Toaletní papír: | 1x za pobyt |
| Gril: | Ano |
| Nejbližší obchod: | 200 m |
| Nejbližší telefonní budka: | 200 m |
| Nejbližší pošta: | Ano, 5 km |
| Nejbližší směnárna: | 200 m |
| Vzdálenost od první pomoci: | Ano, 5 km |
| Vzdálenost od zubaře: | Ano, 5 km |
| Vzdálenost od nemocnice: | 2 km |
| Nejbližší benzínová pumpa: | 800 m |
| Nejbližší kavárna: | 500 m |
| Nejbližší tržnice: | 1 km |
| Nejbližší pekárna: | 1 km |
| Nejbližší novinový stánek: | 300 m |
| Vzdálenost od vlakového nádraží: | 12 km |
| Vzdálenost od letiště: | 30 km |
| Vzdálenost od kadeřnického salonu: | 300 m |
| Vzdálenost od kosmetického salonu: | 200 m |
| Vzdálenost od tenisových kurtů: | 1 km |
| Nejbližší sportovní hřiště: | 1 km |
| Možnosti zábavy: | diskotéka, kavárna, konoba, kulturní slavnosti |
| Možnosti stravování: | gril, kavárna, konoba, pizzerie, restaurace |
| Možnost polopenze: | v objektu (viz ceník) |
| Výlety do okolí: | majitelé organizují výlety |
| Objekt je vybaven internetovým připojením: | Ano |
| Nepřehlédněte: | V přízemí objektu se nachází pračka, která je dostupná pro všechny hosty. Využití je zdarma, pouze je potřeba vlastní prášek na praní. |
| Potapěčská základna v letovisku: | Ano |
| Vybavení objektu: | Společná pračka |