Vyplňte odpověď na kontrolní otázku a heslo Vám bude ihned zasláno na Váš e-mail.
Objekt "Vila Ilonka" je od moře vzdálený vzdušnou čarou 7 m a k nejbližší pláži to je 50 m . Abyste si udělali lepší představu o místech, kde se můžete koupat, prošli jsme databázi našich fotografií a na základě GPS souřadnic jsme vypočítali vzdálenosti objektu od pláží v okolí.
| Kód jednotky: | 326-SD-OB-BI-4 |
|---|---|
| Umístění: | 3. Patro |
| Umístnění | 3. Patro |
| Maximální počet osob | 4 |
| Počet místností | 3 |
| Typ jednotky | Apartmán, |
| Kouření | povoleno pouze na terase/balkonu, |
| Ubytovací jednotka je orientována | na moře |
| ložnice | 1 x manželská postel, noční lampičky, skříň, noční stolky |
| ložnice | 2 x postel, noční lampičky, noční stolky |
| kuchyně | lednička 170 l , mrazák 50 l , TV, satelit, posezení, žehlička (na dotaz), rádio, jídelní kout, varná deska plynová, nádobí |
| koupelna | bojler 80 l , sprchový kout, WC |
| terasa | posezení, slunečník, šňůra na věšení prádla, výhled na moře |
| klimatizace | zdarma |
| Internet | zdarma, WiFi |
| balkon | výhled do zahrady |
| Kvalita WIFI signálu v jednotlivých apartmánech nebo částech objektu se může lišit. Tato služba je zdarma a poskytuje ji majitel objektu. | |
| Kód jednotky: | 326-SD-OB-BI-3 |
|---|---|
| Umístění: | přízemí |
| Umístnění | přízemí |
| Maximální počet osob | 5 |
| Počet místností | 3 |
| Typ jednotky | Apartmán, |
| Kouření | povoleno pouze na terase/balkonu, |
| Ubytovací jednotka je orientována | na moře |
| ložnice | 1 x manželská postel, noční lampičky, skříň, noční stolky |
| ložnice | 1 x pohovka na rozložení pro 1 os., 2 x postel, skříň, noční lampičky, noční stolky |
| obývací pokoj s kuchyňským koutem | lednička 120 l , mrazák 10 l , satelit, TV, žehlička (na dotaz), rádio, jídelní kout, varná deska plynová, nádobí |
| koupelna | bojler 80 l , fén (na dotaz), vana, WC |
| terasa | posezení, šňůra na věšení prádla, sušák na prádlo |
| klimatizace | zdarma |
| Internet | zdarma, WiFi |
| Kvalita WIFI signálu v jednotlivých apartmánech nebo částech objektu se může lišit. Tato služba je zdarma a poskytuje ji majitel objektu. | |
Do Chorvatska musí být pes čipován, musí mít vystavený pas, a v něm platné očkování proti vzteklině.
Do země smí jen ta plemena teriérů typu bull, která jsou uznaná FCI (Mezinárodní kynologickou federací) a majitel má od psa průkaz původu. Do Chorvatska nesmějí vstupovat kříženci teriérů typu bull. Pokud pes vzhledově odpovídá nějakému takovému plemeni, předpokládá se, že jde o křížence teriéra typu bull.
Pobyt si zarezervujete zaplacením zálohy okolo 50% z celkové ceny a zbytek doplatíte majiteli objektu na místě v eurech. Pokud sebou nechcete brát hotovost, druhou půlku můžete poslat nám 45 dnů před nástupem na pobyt a my za Vás platbu majiteli vyřídíme. Platit u nás můžete kartou, převodem na účet, poukázkami, fondem FKSP nebo třeba firemní fakturou.

| Kód objektu: | 326-SD-OB-BI |
|---|---|
| Doprava: | vlastní |
| Parkování: | V 6 až 8 měsíci je možné parkovat u domu, na veřejném parkovišti |
| Vzdálenost od moře: | 7 m |
| Vzdálenost od pláže: | 50 m |
| Typ pláže: | opalovací molo, oblázkové |
| Nabízené služby: | ubytování v soukromí, organizování výletů |
| K dispozici od: | 01.01.2026 |
| Kód objektu: | 326-SD-OB-BI |
|---|---|
| Doprava: | vlastní |
| Parkování: | V 6 až 8 měsíci je možné parkovat u domu, na veřejném parkovišti |
| Vzdálenost od moře: | 7 m |
| Vzdálenost od pláže: | 50 m |
| Typ pláže: | opalovací molo, oblázkové |
| Nabízené služby: | ubytování v soukromí, organizování výletů |
| K dispozici od: | 01.01.2026 |
| K dispozici do: | 31.12.2026 |
| Nástup a odjezd: | kterýkoli den v týdnu, aby rezervace navazovaly |
| Vhodný pro: | rodinnou dovolenou |
| Možnost zapůjčení: | slunečník |
| Pobyt se psy: | nepovolen |
| Znalost jazyků: | italsky, chorvatsky |
| Domácí výrobky: | rakija, domácí víno |
| Povlečení: | 1x za pobyt |
| Ručníky: | 1x za pobyt |
| Toaletní papír: | ne, doporučujeme si vzít vlastní |
| Gril: | Ano |
| Venkovní sprcha: | u domu |
| Nejbližší obchod: | 200 m |
| Nejbližší telefonní budka: | 180 m |
| Nejbližší pošta: | Ano, 5 km |
| Nejbližší směnárna: | 12 km |
| Nejbližší benzínová pumpa: | 7 km |
| Nejbližší větší město: | 12km |
| Vzdálenost od magistrály: | 700 m |
| Možnosti stravování: | restaurace, gril |
| Výlety do okolí: | mnoho možností na ostrově Brač |
| Objekt je vybaven internetovým připojením: | Ano |