Vyplňte odpověď na kontrolní otázku a heslo Vám bude ihned zasláno na Váš e-mail.
Objekt "Robinzonáda Veritas" je od moře i od pláže vzdálený vzdušnou čarou 80 m. Abyste si udělali lepší představu o místech, kde se můžete koupat, prošli jsme databázi našich fotografií a na základě GPS souřadnic jsme vypočítali vzdálenosti objektu od pláží v okolí.
| Kód jednotky: | 2147-BO-OB-SD-1 |
|---|---|
| Umístění: | 1. Patro, podkroví, přízemí |
| Umístnění | přízemí 1. Patro, podkroví, |
| Maximální počet osob | 4 |
| Počet místností | 3 |
| Typ jednotky | Apartmán, |
| Ubytovací jednotka je orientována | na moře, do zahrady |
| pobyt se psem | zdarma |
| obývací pokoj | 1 x pohovka na rozložení pro 2 os., satelit, rádio, jídelní kout, výhled na moře, výhled do zahrady, zrcadlo, sedací souprava, krb, LCD TV, stůl, Dětská přistýlka (na dotaz), výhled do dvora |
| ložnice | 1 x francouzská postel, noční lampičky, noční stolky, výhled na moře, Dětská přistýlka (na dotaz), výhled do dvora |
| kuchyně | lednička 130 l , mrazák 20 l , jídelní kout, nádobí, lednička, překapávač kávy, gril |
| koupelna | sprchový kout, WC, zrcadlo, umyvadlo |
| balkon | sušák na prádlo, výhled na moře, výhled do zahrady, stůl, výhled do dvora |
| terasa | posezení, zastínění, výhled na moře, výhled do zahrady, stůl, výhled do dvora |
| terasa | posezení, zastínění, Umístění místnosti: 1. Patro, výhled na moře, výhled na letovisko, stůl, výhled do dvora |
| balkon | posezení, Umístění místnosti: podkroví, výhled na moře |
| obývací pokoj | Umístění místnosti: 1. Patro, jídelní kout, výhled na moře, výhled do zahrady, sedací souprava, výhled do dvora |
| Internet | zdarma, WiFi |
| Kvalita WIFI signálu v jednotlivých apartmánech nebo částech objektu se může lišit. Tato služba je zdarma a poskytuje ji majitel objektu. | |
Do Chorvatska musí být pes čipován, musí mít vystavený pas, a v něm platné očkování proti vzteklině.
Do země smí jen ta plemena teriérů typu bull, která jsou uznaná FCI (Mezinárodní kynologickou federací) a majitel má od psa průkaz původu. Do Chorvatska nesmějí vstupovat kříženci teriérů typu bull. Pokud pes vzhledově odpovídá nějakému takovému plemeni, předpokládá se, že jde o křížence teriéra typu bull.
Pobyt si zarezervujete zaplacením zálohy okolo 50% z celkové ceny a zbytek doplatíte majiteli objektu na místě v eurech. Pokud sebou nechcete brát hotovost, druhou půlku můžete poslat nám 45 dnů před nástupem na pobyt a my za Vás platbu majiteli vyřídíme. Platit u nás můžete kartou, převodem na účet, poukázkami, fondem FKSP nebo třeba firemní fakturou.

| Kód objektu: | 2147-ZN-OB-SD |
|---|---|
| Vzdálenost od centra: | 2000 m |
| Příjezd k objektu od hlavní cesty: | po makadamu |
| Příjezd k objektu osobním vozem: | dobrý |
| Parkování: | 2 parkovací místa na 1 apartmán, ano, u domu, ohrazené, u domu v uzavřeném prostoru, zdarma |
| Vzdálenost od moře: | 80 |
| Vzdálenost od moře cestou: | 80 |
| Vzdálenost od pláže: | 80 m |
| Kód objektu: | 2147-ZN-OB-SD |
|---|---|
| Vzdálenost od centra: | 2000 m |
| Příjezd k objektu od hlavní cesty: | po makadamu |
| Příjezd k objektu osobním vozem: | dobrý |
| Parkování: | 2 parkovací místa na 1 apartmán, ano, u domu, ohrazené, u domu v uzavřeném prostoru, zdarma |
| Vzdálenost od moře: | 80 |
| Vzdálenost od moře cestou: | 80 |
| Vzdálenost od pláže: | 80 m |
| Vzdálenost od pláže cestou: | 80 |
| Typ pláže: | nudistická, opalovací molo, písečné, skalnaté |
| Vzdálenost od nudistické pláže: | 1000 |
| Majitelé v objektu: | majitelé v objektu nebydlí, ale dům navštěvují |
| Nabízené služby: | rybolov, sportovní aktivity, ubytování v soukromí |
| K dispozici od: | 01.05.2026 |
| K dispozici do: | 01.11.2026 |
| Nástup a odjezd: | kterýkoli den v týdnu, aby rezervace navazovaly. (14:00,10:00) |
| Vhodný pro: | aktivní dovolenou, dovolenou pro mladé, dovolenou pro skupinu přátel, dovolenou v klidu přírody, rodinnou dovolenou, romantickou dovolenou, líbánky, vhodný pro děti |
| Možnost zapůjčení: | zdarma, lehátka, slunečník |
| Pobyt se psy: | povolen |
| Vytápění: | Ano |
| Znalost jazyků: | anglicky, chorvatsky |
| Domácí výrobky: | Možno zakoupit na tržnici či v obci |
| Povlečení: | 1x týdně |
| Ručníky: | 1x týdně |
| Toaletní papír: | dle potřeby |
| Gril: | Ano |
| Venkovní sprcha: | u domu |
| Nejbližší obchod: | 2000 m |
| Nejbližší telefonní budka: | 2000 |
| Nejbližší pošta: | 2000 |
| Nejbližší směnárna: | 2000 m |
| Vzdálenost od první pomoci: | 2000 m |
| Vzdálenost od zubaře: | 2000 m |
| Vzdálenost od nemocnice: | 2000 m |
| Nejbližší benzínová pumpa: | 2000 m |
| Vzdálenost od magistrály: | 2000 m |
| Nejbližší kavárna: | 2000 m |
| Nejbližší pekárna: | 2000 m |
| Nejbližší novinový stánek: | 2000 |
| Vzdálenost od vlakového nádraží: | 50000 |
| Vzdálenost od letiště: | 12000 m |
| Vzdálenost od trajektového přístavu: | 38000 |
| Vzdálenost od kadeřnického salonu: | 2000 |
| Vzdálenost od kosmetického salonu: | 2000 |
| Vzdálenost od tenisových kurtů: | 2000 |
| Vzdálenost od dětského hřiště: | 2000 m |
| Nejbližší sportovní hřiště: | 2000 m |
| Možnosti zábavy: | diskotéka, kavárna, konoba, kulturní slavnosti, letní slavnosti, vodní sporty |
| Možnosti stravování: | konoba, pizzerie, restaurace |
| Výlety do okolí: | organizuje agentura v letovisku |
| Kotvení vlastního člunu: | Ano, zdarma, je možné pod objektem |
| Taxi: | Ano |
| Objekt je vybaven internetovým připojením: | Ano |
| Rent-a-car: | Ano |
| Sport a rekreace: | cesty pro procházky a jogging, potápění, rybaření, serfování |
| Služby: | ostatní |
| Vzdálenost od lékárny: | 2000 m |
| Vzdálenost od restaurace: | 2000 m |
| Vzdálenost od disco klubu: | 2000 |
| Vzdálenost od pizzerie: | 2000 m |
| Omezení vody v objektu: |
|
| Omezení elektřiny v objektu: |
|
| Délka příjezdu po makadamu: | 2200 |
| Transfer z/na letiště: | Brač, zdarma |
| K objektu se dá přijet: | normálním autem |