Vyplňte odpověď na kontrolní otázku a heslo Vám bude ihned zasláno na Váš e-mail.
Objekt "Robinzonáda Melisa" je od moře i od pláže vzdálený vzdušnou čarou 30 m. Abyste si udělali lepší představu o místech, kde se můžete koupat, prošli jsme databázi našich fotografií a na základě GPS souřadnic jsme vypočítali vzdálenosti objektu od pláží v okolí.
| Kód jednotky: | 1094-SD-OH-ZV-2 |
|---|---|
| Umístění: | 1. Patro |
| Umístnění | 1. Patro |
| Maximální počet osob | 4 |
| Počet místností | 3 |
| Typ jednotky | Apartmán, |
| Kouření | povoleno, |
| Ubytovací jednotka je vhodná pro | alergiky, |
| Ubytovací jednotka je orientována | na moře, do zahrady, do lesa, |
| Hosté ubytovací jednotky mohou využívat | zahradu objektu, společnou terasu |
| ložnice | 1 x manželská postel, noční lampičky, skříň, noční stolky |
| ložnice | 2 x postel, noční lampičky, skříň |
| obývací pokoj | TV, pohovka |
| kuchyně | lednička 180 l , mrazák 60 l , posezení, varná deska elektrická, varná deska plynová, nádobí, trouba na pečení |
| koupelna | bojler 50 l , vana, WC |
| terasa | posezení, slunečník, sušák na prádlo, výhled na moře, výhled na dům v sousedství, výhled do zahrady |
| Internet | zdarma, WiFi |
| pobyt se psem | za poplatek (viz ceník), za poplatek, povolen |
| Kvalita WIFI signálu v jednotlivých apartmánech nebo částech objektu se může lišit. Tato služba je zdarma a poskytuje ji majitel objektu. | |
| Kód jednotky: | 1094-SD-OH-ZV-1 |
|---|---|
| Umístění: | přízemí |
| Umístnění | přízemí |
| Maximální počet osob | 6 |
| Počet místností | 3 |
| Typ jednotky | Apartmán, |
| Kouření | povoleno, |
| Ubytovací jednotka je orientována | na moře, do zahrady, do lesa, |
| Hosté ubytovací jednotky mohou využívat | zahradu objektu, společnou terasu |
| ložnice | 1 x manželská postel, noční lampičky, skříň, noční stolky |
| ložnice | 1 x manželská postel, noční lampičky, skříň, noční stolky |
| ložnice | 1 x manželská postel, skříň, noční lampičky, noční stolky |
| obývací pokoj | TV, rádio, pohovka |
| kuchyně | lednička 180 l , mrazák 60 l , varná deska elektrická, varná deska plynová, trouba na pečení |
| koupelna | bojler 50 l , vana, WC |
| WC | WC |
| terasa | posezení, šňůra na věšení prádla, výhled na moře, výhled na dům v sousedství, výhled do zahrady |
| Internet | zdarma, WiFi |
| pobyt se psem | za poplatek (viz ceník), za poplatek, povolen |
| Kvalita WIFI signálu v jednotlivých apartmánech nebo částech objektu se může lišit. Tato služba je zdarma a poskytuje ji majitel objektu. | |
Do Chorvatska musí být pes čipován, musí mít vystavený pas, a v něm platné očkování proti vzteklině.
Do země smí jen ta plemena teriérů typu bull, která jsou uznaná FCI (Mezinárodní kynologickou federací) a majitel má od psa průkaz původu. Do Chorvatska nesmějí vstupovat kříženci teriérů typu bull. Pokud pes vzhledově odpovídá nějakému takovému plemeni, předpokládá se, že jde o křížence teriéra typu bull.
Úvaz je vhodný pouze pro gumový člun, který lze na noc vytáhnout.
Pobyt si zarezervujete zaplacením zálohy okolo 50% z celkové ceny a zbytek doplatíte majiteli objektu na místě v eurech. Pokud sebou nechcete brát hotovost, druhou půlku můžete poslat nám 45 dnů před nástupem na pobyt a my za Vás platbu majiteli vyřídíme. Platit u nás můžete kartou, převodem na účet, poukázkami, fondem FKSP nebo třeba firemní fakturou.

| Kód objektu: | 1094-SD-OH-ZV |
|---|---|
| Poloha objektu: | na samotě |
| Doprava: | vlastní |
| Příjezd k objektu od hlavní cesty: | po makadamu |
| Příjezd k objektu osobním vozem: | dobrý |
| Parkování: | garáž |
| Vzdálenost od moře: | 30 m |
| Vzdálenost od pláže: | 30 m |
| Kód objektu: | 1094-SD-OH-ZV |
|---|---|
| Poloha objektu: | na samotě |
| Doprava: | vlastní |
| Příjezd k objektu od hlavní cesty: | po makadamu |
| Příjezd k objektu osobním vozem: | dobrý |
| Parkování: | garáž |
| Vzdálenost od moře: | 30 m |
| Vzdálenost od pláže: | 30 m |
| Typ pláže: | opalovací molo, skalnaté |
| Vzdálenost od nudistické pláže: | 30 m |
| Majitelé v objektu: | nejsou přítomni |
| Nabízené služby: | ubytování v soukromí |
| K dispozici od: | 01.01.2026 |
| K dispozici do: | 31.12.2026 |
| Nástup a odjezd: | kterýkoli den v týdnu, aby rezervace navazovaly. (14:00,10:00) |
| Vhodný pro: | dovolenou pro skupinu přátel, dovolenou v klidu přírody, rodinnou dovolenou, romantickou dovolenou, líbánky |
| Možnost zapůjčení: | zdarma, slunečník |
| Pobyt se psy: | povolen, v jednom apartmánu jsou povoleni více než 4 psi, za poplatek (viz ceník) |
| Znalost jazyků: | anglicky |
| Domácí výrobky: | olivový olej |
| Povlečení: | 1x za pobyt |
| Ručníky: | 1x za pobyt |
| Toaletní papír: | 1x za pobyt |
| Gril: | Ano |
| Venkovní sprcha: | u domu |
| Nejbližší obchod: | 5 km |
| Nejbližší telefonní budka: | 5 km |
| Nejbližší pošta: | 5 km |
| Nejbližší směnárna: | 5 km |
| Vzdálenost od první pomoci: | 26 km |
| Vzdálenost od zubaře: | 39 km |
| Nejbližší benzínová pumpa: | 39 km |
| Nejbližší kavárna: | 5 km |
| Nejbližší tržnice: | 5 km |
| Vzdálenost od trajektového přístavu: | 26 km |
| Možnosti zábavy: | konoba, kulturní slavnosti |
| Možnosti stravování: | konoba |
| Další možnosti stravování: | Konoba Bolat 12 km |
| Možnost polopenze: | 3 km |
| Kotvení vlastního člunu: | Ano, zdarma, je možné pod objektem |
| Objekt je vybaven internetovým připojením: | Ano |
| Internet: | WiFi |
| Nepřehlédněte: |
Doporučujeme vzít si s sebou:Úvaz je vhodný pouze pro gumový člun, který lze na noc vytáhnout. |
| Omezení vody v objektu: |
|
| Omezení elektřiny v objektu: |
|