Vyplňte odpověď na kontrolní otázku a heslo Vám bude ihned zasláno na Váš e-mail.
| Kód jednotky: | 1311-SD-OH-ZV-1 |
|---|---|
| Maximální počet osob | 9 |
| Počet místností | 5 |
| Typ jednotky | Apartmán, |
| Kouření | povoleno pouze na terase/balkonu, |
| Ubytovací jednotka je orientována | na moře |
| ložnice | 1 x manželská postel, noční lampičky, skříň, noční stolky |
| ložnice | 1 x manželská postel, noční lampičky, skříň |
| ložnice | 1 x postel, patrová postel pro 2 os., skříň, noční stolky |
| obývací pokoj | 1 x pohovka na rozložení pro 2 os., 1 x přistýlka, TV, rádio |
| kuchyně | mrazák 250 l , lednička 150 l , jídelní kout, varná deska elektrická, nádobí, rychlovarná konvice, trouba na pečení |
| koupelna | bojler 50 l , sprchový kout, fén (na dotaz), WC |
| terasa | slunečník, zastínění, šňůra na věšení prádla, výhled na moře, lavička |
| klimatizace | zdarma |
| pobyt se psem | za poplatek (viz ceník), za poplatek, povolen |
| Internet | zdarma, WiFi |
| Kvalita WIFI signálu v jednotlivých apartmánech nebo částech objektu se může lišit. Tato služba je zdarma a poskytuje ji majitel objektu. | |
Do Chorvatska musí být pes čipován, musí mít vystavený pas, a v něm platné očkování proti vzteklině.
Do země smí jen ta plemena teriérů typu bull, která jsou uznaná FCI (Mezinárodní kynologickou federací) a majitel má od psa průkaz původu. Do Chorvatska nesmějí vstupovat kříženci teriérů typu bull. Pokud pes vzhledově odpovídá nějakému takovému plemeni, předpokládá se, že jde o křížence teriéra typu bull.
Hosté objektu mohou využívat tenisový dvorec zdarma
Pobyt si zarezervujete zaplacením zálohy okolo 50% z celkové ceny a zbytek doplatíte majiteli objektu na místě v eurech. Pokud sebou nechcete brát hotovost, druhou půlku můžete poslat nám 45 dnů před nástupem na pobyt a my za Vás platbu majiteli vyřídíme. Platit u nás můžete kartou, převodem na účet, poukázkami, fondem FKSP nebo třeba firemní fakturou.

| Kód objektu: | 1311-SD-OH-ZV |
|---|---|
| Doprava: | vlastní |
| Vzdálenost od centra: | 4 km |
| Příjezd k objektu od hlavní cesty: | po makadamu |
| Příjezd k objektu osobním vozem: | dobrý |
| Parkování: | objekt nemá vlastní parkoviště, nad domem cca 50 m od domu |
| Vzdálenost od moře: | 15 m |
| Typ pláže: | opalovací molo, skalnaté |
| Kód objektu: | 1311-SD-OH-ZV |
|---|---|
| Doprava: | vlastní |
| Vzdálenost od centra: | 4 km |
| Příjezd k objektu od hlavní cesty: | po makadamu |
| Příjezd k objektu osobním vozem: | dobrý |
| Parkování: | objekt nemá vlastní parkoviště, nad domem cca 50 m od domu |
| Vzdálenost od moře: | 15 m |
| Typ pláže: | opalovací molo, skalnaté |
| Majitelé v objektu: | nejsou přítomni |
| K dispozici od: | 01.05.2026 |
| K dispozici do: | 30.09.2026 |
| Nástup a odjezd: | kterýkoli den v týdnu, aby rezervace navazovaly. (14:00,10:00) |
| Vhodný pro: | dovolenou pro mladé, dovolenou pro skupinu přátel, dovolenou v klidu přírody |
| Možnost zapůjčení: | zdarma, kajak, slunečník |
| Pobyt se psy: | za poplatek (viz ceník) |
| Znalost jazyků: | anglicky |
| Domácí výrobky: | brambory, levandulový olej, Majitel poradí ve sběru léčivek, med |
| Povlečení: | 1x za pobyt |
| Ručníky: | ne, doporučujeme si vzít vlastní |
| Toaletní papír: | 1x za pobyt |
| Gril: | Ano |
| Venkovní sprcha: | ne |
| Nejbližší obchod: | 4 km |
| Nejbližší telefonní budka: | 4 km |
| Nejbližší pošta: | 4 km |
| Vzdálenost od tenisových kurtů: | 10 m |
| Možnosti zábavy: | konoba, kulturní slavnosti |
| Kotvení vlastního člunu: | Ano, zdarma, je možné pod objektem, spouštění na moře je možné v sousední zátoce "Stara" |
| Objekt je vybaven internetovým připojením: | Ano |
| Internet: | WiFi |
| Nepřehlédněte: | Hosté objektu mohou využívat tenisový dvorec zdarma |
| Sport a rekreace: | kajak, tenis |
| Vzdálenost od restaurace: | 12 km konoba Bolat |
| Omezení vody v objektu: |
|
| Kapacita cisterny s vodou: | 40.000 l |
| Omezení elektřiny v objektu: |
|
| Omezení příjezdu k objektu: |
|
| Délka příjezdu po makadamu: | 300 m |