Vyplňte odpověď na kontrolní otázku a heslo Vám bude ihned zasláno na Váš e-mail.
Objekt "Prázdninový dům 3298-2913" je od moře i od pláže vzdálený vzdušnou čarou 4.7 km. Abyste si udělali lepší představu o místech, kde se můžete koupat, prošli jsme databázi našich fotografií a na základě GPS souřadnic jsme vypočítali vzdálenosti objektu od pláží v okolí.
| Kód jednotky: | 3298N/2913-SD-OB-SK-1 |
|---|---|
| Maximální počet osob | 6 |
| Typ jednotky | Prázdninový dům, |
| Kouření | povoleno, |
| Parkování | ne, |
| Výhled na moře | 1 |
| Povlečení | ano |
| obývací pokoj | 1 x pohovka na rozložení pro 2 os. |
| jídelna | |
| kuchyně | myčka na nádobí, mikrovlnná trouba, lednička, dřez, sporák |
| ložnice | 1 x manželská postel |
| ložnice | 1 x manželská postel |
| koupelna | pračka, sprchový kout |
| koupelna | pračka, sprchový kout |
| terasa | |
| terasa | |
| pobyt se psem | nepovolen |
| klimatizace | ano |
| Internet | WiFi |
| další vybavení | gril, bazén |
| Kvalita WIFI signálu v jednotlivých apartmánech nebo částech objektu se může lišit. Tuto službu poskytuje majitel objektu. | |
Do Chorvatska musí být pes čipován, musí mít vystavený pas, a v něm platné očkování proti vzteklině.
Do země smí jen ta plemena teriérů typu bull, která jsou uznaná FCI (Mezinárodní kynologickou federací) a majitel má od psa průkaz původu. Do Chorvatska nesmějí vstupovat kříženci teriérů typu bull. Pokud pes vzhledově odpovídá nějakému takovému plemeni, předpokládá se, že jde o křížence teriéra typu bull.
Pobyt si v tomto domě zarezervujete zaplacením zálohy ve výši 50% z celkové ceny. Zbylých 50% doplatíte 45 dnů před nástupem na pobyt. Platit u nás můžete kartou, převodem na účet, poukázkami, fondem FKSP nebo třeba firemní fakturou.

| Kód objektu: | 3298N/2913-SD-OB-SK |
|---|---|
| Doprava: | vlastní |
| Vzdálenost od centra: | 9000 m |
| Vzdálenost od moře: | 4700 m |
| Vzdálenost od pláže: | 4700 m |
| Znalost jazyků: | anglicky, chorvatsky |
| Nejbližší obchod: | 160 m |
| Nejbližší pošta: | 4600 m |
| Kód objektu: | 3298N/2913-SD-OB-SK |
|---|---|
| Doprava: | vlastní |
| Vzdálenost od centra: | 9000 m |
| Vzdálenost od moře: | 4700 m |
| Vzdálenost od pláže: | 4700 m |
| Znalost jazyků: | anglicky, chorvatsky |
| Nejbližší obchod: | 160 m |
| Nejbližší pošta: | 4600 m |
| Nejbližší směnárna: | 7500 m |
| Vzdálenost od první pomoci: | 9000 m |
| Vzdálenost od nemocnice: | 7500 m |
| Nejbližší benzínová pumpa: | 8000 m |
| Objekt je vybaven internetovým připojením: | Ano |
| Vzdálenost od bankomatu: | 7500 m |
| Vzdálenost od lékárny: | 7500 m |
| Vzdálenost od restaurace: | 300 m |
| Vzdálenost od disco klubu: | 11000 m |
| Zahrada u domu: | Ano |
| Velikost zahrady u domu: | 100 |
| Počet schodů na pláž: | 4700 m |