Vyplňte odpověď na kontrolní otázku a heslo Vám bude ihned zasláno na Váš e-mail.
Objekt "Luxusní objekt Vila Charme" je od moře i od pláže vzdálený vzdušnou čarou 5 m. Abyste si udělali lepší představu o místech, kde se můžete koupat, prošli jsme databázi našich fotografií a na základě GPS souřadnic jsme vypočítali vzdálenosti objektu od pláží v okolí.
| Kód jednotky: | 2852-SD-OB-BI-1 |
|---|---|
| Umístění: | 1. Patro, 2. Patro, 3. Patro |
| Umístnění | 1. Patro 2. Patro, 3. Patro, |
| Maximální počet osob | 11 |
| Počet místností | 6 |
| Typ jednotky | Prázdninový dům, |
| Kouření | zakázáno, |
| Ubytovací jednotka je orientována | na moře, do zahrady, do dvora, |
| Hosté ubytovací jednotky mohou využívat | zahradu objektu, dětský koutek |
| Internet | zdarma, WiFi |
| klimatizace | zdarma |
| obývací pokoj s kuchyňským koutem | 1 x pohovka na rozložení pro 1 os., TV, mikrovlnná trouba, Umístění místnosti: 1. Patro, varná deska elektrická, nádobí, výhled na moře, výhled do zahrady, rychlovarná konvice, trouba na pečení, lednička, krb, LCD TV, mixér, klimatizace, toustovač, topení |
| koupelna | sprchový kout, Umístění místnosti: 1. Patro, WC, toaletní stolek, zrcadlo, fén |
| ložnice | 2 x postel, TV, noční lampičky, Umístění místnosti: 1. Patro, noční stolky, výhled do zahrady, klimatizace, výhled do dvora |
| ložnice | 1 x postel, Umístění místnosti: 1. Patro, výhled do zahrady, klimatizace, topení, průchozí ložnice |
| balkon/terasa | posezení, Umístění místnosti: 1. Patro, výhled na moře, výhled do zahrady, lavička, lehátka, výhled do dvora |
| balkon/terasa | posezení, Umístění místnosti: 2. Patro, výhled na moře, výhled do zahrady, lavička |
| letní kuchyně | mikrovlnná trouba, Umístění místnosti: 1. Patro, varná deska plynová, nádobí, gril, sklokeramická varná deska |
| terasa | posezení, Umístění místnosti: 1. Patro, lavička |
| ložnice | dětská postel, 1 x manželská postel, TV, skříň, noční lampičky, Umístění místnosti: 2. Patro, noční stolky, výhled na moře, výhled do zahrady, zrcadlo, LCD TV, klimatizace, topení, Dětská přistýlka (na dotaz), okno vybaveno sítí proti hmyzu, výhled do dvora |
| koupelna | sušička, pračka, bidet, Umístění místnosti: 2. Patro, vana, zrcadlo, fén |
| ložnice | dětská postel, 1 x manželská postel, TV, skříň, noční lampičky, Umístění místnosti: 2. Patro, noční stolky, výhled na moře, výhled do zahrady, zrcadlo, LCD TV, klimatizace, topení, Dětská přistýlka (na dotaz), okno vybaveno sítí proti hmyzu, výhled do dvora |
| koupelna | bidet, Umístění místnosti: 2. Patro, vana, toaletní stolek, zrcadlo, fén |
| ložnice | dětská postel, 1 x postel, 1 x manželská postel, noční lampičky, Umístění místnosti: 3. Patro, noční stolky, výhled na moře, výhled do zahrady, zrcadlo, klimatizace, topení, Dětská přistýlka (na dotaz), okno vybaveno sítí proti hmyzu |
| koupelna | sprchový kout, Umístění místnosti: 2. Patro, WC, toaletní stolek, zrcadlo, fén |
| balkon/terasa | posezení, Umístění místnosti: 2. Patro, výhled do zahrady |
| Kvalita WIFI signálu v jednotlivých apartmánech nebo částech objektu se může lišit. Tato služba je zdarma a poskytuje ji majitel objektu. | |
Do Chorvatska musí být pes čipován, musí mít vystavený pas, a v něm platné očkování proti vzteklině.
Do země smí jen ta plemena teriérů typu bull, která jsou uznaná FCI (Mezinárodní kynologickou federací) a majitel má od psa průkaz původu. Do Chorvatska nesmějí vstupovat kříženci teriérů typu bull. Pokud pes vzhledově odpovídá nějakému takovému plemeni, předpokládá se, že jde o křížence teriéra typu bull.
Pobyt si zarezervujete zaplacením zálohy okolo 50% z celkové ceny a zbytek doplatíte majiteli objektu na místě v eurech. Pokud sebou nechcete brát hotovost, druhou půlku můžete poslat nám 45 dnů před nástupem na pobyt a my za Vás platbu majiteli vyřídíme. Platit u nás můžete kartou, převodem na účet, poukázkami, fondem FKSP nebo třeba firemní fakturou.

| Kód objektu: | 2852-SD-OB-BI |
|---|---|
| Vzdálenost od centra: | 600 m |
| Příjezd k objektu od hlavní cesty: | po makadamu |
| Příjezd k objektu osobním vozem: | obtížný |
| Parkování: | 2 parkovací místa na 1 apartmán |
| Vzdálenost od moře: | 5 m |
| Vzdálenost od moře cestou: | 5 m |
| Vzdálenost od pláže: | 5 m |
| Kód objektu: | 2852-SD-OB-BI |
|---|---|
| Vzdálenost od centra: | 600 m |
| Příjezd k objektu od hlavní cesty: | po makadamu |
| Příjezd k objektu osobním vozem: | obtížný |
| Parkování: | 2 parkovací místa na 1 apartmán |
| Vzdálenost od moře: | 5 m |
| Vzdálenost od moře cestou: | 5 m |
| Vzdálenost od pláže: | 5 m |
| Vzdálenost od pláže cestou: | 5 m |
| Typ pláže: | oblázkové, opalovací molo, skalnaté, veřejná |
| Bazén u objektu: | ano, s lehátky, se slanou vodou, se slunečníky, venkovní, vyhřívaný |
| Nabízené služby: | organizování výletů, rybolov |
| K dispozici od: | 01.01.2026 |
| K dispozici do: | 31.12.2026 |
| Nástup a odjezd: | kterýkoli den v týdnu, aby rezervace navazovaly. (14:00,10:00) |
| Vhodný pro: | aktivní dovolenou, dovolenou pro mladé, dovolenou pro skupinu přátel, dovolenou v klidu přírody, rodinnou dovolenou, romantickou dovolenou, líbánky, vhodný pro děti |
| Možnost zapůjčení: | zdarma, kajak, lehátka |
| Pobyt se psy: | nepovolen |
| Vytápění: | Ano |
| Znalost jazyků: | anglicky, chorvatsky |
| Domácí výrobky: | domácí víno, Možno zakoupit na tržnici či v obci |
| Povlečení: | 1x týdně |
| Ručníky: | 1x týdně |
| Toaletní papír: | dle potřeby |
| Gril: | Ano |
| Venkovní sprcha: | u domu |
| Nejbližší obchod: | 600 m |
| Nejbližší pošta: | 3000 |
| Nejbližší směnárna: | 4000 m |
| Vzdálenost od první pomoci: | 4000 m |
| Vzdálenost od zubaře: | 20000 m |
| Vzdálenost od nemocnice: | 20000 m |
| Nejbližší benzínová pumpa: | 4000 m |
| Vzdálenost od magistrály: | 600 m |
| Nejbližší kavárna: | 600 m |
| Nejbližší pekárna: | 20000 m |
| Nejbližší novinový stánek: | 2000 |
| Vzdálenost od letiště: | 30000 m |
| Vzdálenost od trajektového přístavu: | 25000 |
| Vzdálenost od kadeřnického salonu: | 4000 |
| Vzdálenost od tenisových kurtů: | 25000 |
| Vzdálenost od dětského hřiště: | 600 m |
| Nejbližší sportovní hřiště: | 1000 m |
| Možnosti zábavy: | kavárna, konoba, kulturní slavnosti, letní slavnosti |
| Možnosti stravování: | konoba, pizzerie, restaurace |
| Výlety do okolí: | majitelé organizují výlety |
| Kotvení vlastního člunu: | Ano, zdarma, je možné pod objektem |
| Taxi: | Ano |
| Objekt je vybaven internetovým připojením: | Ano |
| Služby: | doprava z/do hotelu, hlídání dětí, Internet, recepce |
| Vzdálenost od lékárny: | 20000 m |
| Vzdálenost od restaurace: | 800 m |
| Vzdálenost od disco klubu: | 25000 |
| Vzdálenost od pizzerie: | 4000 m |
| K objektu se dá přijet: | normálním autem s pohonem 4x4 |