Vyplňte odpověď na kontrolní otázku a heslo Vám bude ihned zasláno na Váš e-mail.
Objekt "Apartmány 3298-2460" je od moře vzdálený vzdušnou čarou 50 m a k nejbližší pláži to je 100 m . Abyste si udělali lepší představu o místech, kde se můžete koupat, prošli jsme databázi našich fotografií a na základě GPS souřadnic jsme vypočítali vzdálenosti objektu od pláží v okolí.
| Kód jednotky: | 3298N/2460-SD-OB-BI-2 |
|---|---|
| Maximální počet osob | 4 |
| Typ jednotky | Apartmán, |
| Hosté ubytovací jednotky mohou využívat | kotvení vlastního člunu, |
| Parkování | na dotaz, ano, |
| Výhled na moře | 1 |
| Povlečení | ano |
| obývací pokoj | |
| kuchyně | lednička, dřez, sporák |
| ložnice | 1 x manželská postel |
| ložnice | 2 x postel |
| koupelna | pračka, sprchový kout |
| terasa | |
| pobyt se psem | za poplatek (viz ceník), povolen, na dotaz |
| klimatizace | ne |
| Internet | zdarma, WiFi |
| další vybavení | gril |
| Kvalita WIFI signálu v jednotlivých apartmánech nebo částech objektu se může lišit. Tato služba je zdarma a poskytuje ji majitel objektu. | |
| Kód jednotky: | 3298N/2460-SD-OB-BI-1 |
|---|---|
| Umístění: | 1. Patro |
| Umístnění | 1. Patro |
| Maximální počet osob | 5 |
| Typ jednotky | Apartmán, |
| Hosté ubytovací jednotky mohou využívat | kotvení vlastního člunu, |
| Parkování | na dotaz, ano, |
| Výhled na moře | 1 |
| Povlečení | ano |
| obývací pokoj | 1 x pohovka na rozložení pro 1 os. |
| jídelna | |
| kuchyně | lednička, dřez, sporák |
| ložnice | 2 x postel |
| ložnice | 2 x postel |
| koupelna | sprchový kout |
| předsíň | |
| balkon | |
| pobyt se psem | za poplatek (viz ceník), povolen, na dotaz |
| klimatizace | za poplatek (viz ceník), ano |
| Internet | zdarma, WiFi |
| další vybavení | gril |
| Kvalita WIFI signálu v jednotlivých apartmánech nebo částech objektu se může lišit. Tato služba je zdarma a poskytuje ji majitel objektu. | |
Do Chorvatska musí být pes čipován, musí mít vystavený pas, a v něm platné očkování proti vzteklině.
Do země smí jen ta plemena teriérů typu bull, která jsou uznaná FCI (Mezinárodní kynologickou federací) a majitel má od psa průkaz původu. Do Chorvatska nesmějí vstupovat kříženci teriérů typu bull. Pokud pes vzhledově odpovídá nějakému takovému plemeni, předpokládá se, že jde o křížence teriéra typu bull.
Pobyt si v tomto domě zarezervujete zaplacením zálohy ve výši 50% z celkové ceny. Zbylých 50% doplatíte 45 dnů před nástupem na pobyt. Platit u nás můžete kartou, převodem na účet, poukázkami, fondem FKSP nebo třeba firemní fakturou.

| Kód objektu: | 3298N/2460-SD-OB-BI |
|---|---|
| Doprava: | vlastní |
| Vzdálenost od centra: | 8000 m |
| Vzdálenost od moře: | 50 m |
| Vzdálenost od pláže: | 100 m |
| Znalost jazyků: | anglicky, chorvatsky |
| Nejbližší pošta: | 2000 m |
| Nejbližší směnárna: | 2000 m |
| Kód objektu: | 3298N/2460-SD-OB-BI |
|---|---|
| Doprava: | vlastní |
| Vzdálenost od centra: | 8000 m |
| Vzdálenost od moře: | 50 m |
| Vzdálenost od pláže: | 100 m |
| Znalost jazyků: | anglicky, chorvatsky |
| Nejbližší pošta: | 2000 m |
| Nejbližší směnárna: | 2000 m |
| Vzdálenost od první pomoci: | 16000 m |
| Vzdálenost od nemocnice: | 16000 m |
| Objekt je vybaven internetovým připojením: | Ano |
| Vzdálenost od bankomatu: | 8000 m |
| Vzdálenost od lékárny: | 16000 m |
| Vzdálenost od potápěčského klubu: | 8000 m |
| Vzdálenost od restaurace: | 650 m |
| Vzdálenost od disco klubu: | 16000 m |
| Počet schodů na pláž: | 304 m |