Vyplňte odpověď na kontrolní otázku a heslo Vám bude ihned zasláno na Váš e-mail.
Objekt "Apartmán Elvira" je od moře vzdálený vzdušnou čarou 5 m a k nejbližší pláži to je 50 m . Abyste si udělali lepší představu o místech, kde se můžete koupat, prošli jsme databázi našich fotografií a na základě GPS souřadnic jsme vypočítali vzdálenosti objektu od pláží v okolí.
| Kód jednotky: | 739-SD-OB-BI-1 |
|---|---|
| Umístění: | 1. Patro |
| Umístnění | 1. Patro |
| Maximální počet osob | 5 |
| Počet místností | 2 |
| Typ jednotky | Apartmán |
| ložnice | 2 x postel, noční lampičky, skříň |
| ložnice | 1 x postel, 1 x manželská postel, skříň, noční lampičky, noční stolky |
| obývací pokoj s kuchyňským koutem | lednička, mrazák, satelit, TV, posezení, mikrovlnná trouba, žehlička (na dotaz), rádio, jídelní kout, varná deska elektrická, varná deska plynová, nádobí |
| koupelna | bojler, vana, WC |
| terasa | posezení, slunečník, šňůra na věšení prádla, výhled na moře |
| klimatizace | zdarma |
Do Chorvatska musí být pes čipován, musí mít vystavený pas, a v něm platné očkování proti vzteklině.
Do země smí jen ta plemena teriérů typu bull, která jsou uznaná FCI (Mezinárodní kynologickou federací) a majitel má od psa průkaz původu. Do Chorvatska nesmějí vstupovat kříženci teriérů typu bull. Pokud pes vzhledově odpovídá nějakému takovému plemeni, předpokládá se, že jde o křížence teriéra typu bull.
Pobyt si zarezervujete zaplacením zálohy okolo 50% z celkové ceny a zbytek doplatíte majiteli objektu na místě v eurech. Pokud sebou nechcete brát hotovost, druhou půlku můžete poslat nám 45 dnů před nástupem na pobyt a my za Vás platbu majiteli vyřídíme. Platit u nás můžete kartou, převodem na účet, poukázkami, fondem FKSP nebo třeba firemní fakturou.

| Kód objektu: | 739-SD-OB-BI |
|---|---|
| Doprava: | vlastní |
| Parkování: | 300 m od domu, stíněnné parkování, K domu lze přijet autem jen na vyložení a naložení zavazadel |
| Vzdálenost od moře: | 5 m |
| Vzdálenost od pláže: | 50 m |
| Typ pláže: | skalnaté, opalovací molo, oblázkové |
| Majitelé v objektu: | jsou přítomni |
| Nabízené služby: | ubytování v hotelu, rybolov |
| Kód objektu: | 739-SD-OB-BI |
|---|---|
| Doprava: | vlastní |
| Parkování: | 300 m od domu, stíněnné parkování, K domu lze přijet autem jen na vyložení a naložení zavazadel |
| Vzdálenost od moře: | 5 m |
| Vzdálenost od pláže: | 50 m |
| Typ pláže: | skalnaté, opalovací molo, oblázkové |
| Majitelé v objektu: | jsou přítomni |
| Nabízené služby: | ubytování v hotelu, rybolov |
| K dispozici od: | 01.06.2026 |
| K dispozici do: | 30.09.2026 |
| Nástup a odjezd: | kterýkoli den v týdnu, aby rezervace navazovaly |
| Vhodný pro: | rodinnou dovolenou, dovolenou v klidu přírody |
| Možnost zapůjčení: | slunečník, lehátka, zdarma |
| Možnost zapůjčení motorového člunu od majitele: | na dotaz |
| Délka člunu: | 4,1 m |
| Výkon motoru člunu: | 5 ks |
| Pobyt se psy: | nepovolen |
| Vytápění: | Ano |
| Znalost jazyků: | chorvatsky, anglicky |
| Domácí výrobky: | sýr, rakija, pršut, domácí víno, zdarma |
| Povlečení: | 1x za pobyt |
| Ručníky: | 1x za pobyt |
| Toaletní papír: | 1x za pobyt |
| Gril: | Ano |
| Venkovní sprcha: | u domu |
| Nejbližší obchod: | 200 m |
| Nejbližší telefonní budka: | 200 m |
| Nejbližší pošta: | 1 km |
| Nejbližší směnárna: | 1 km |
| Nejbližší benzínová pumpa: | 15 km |
| Nejbližší větší město: | 15km Supetar , 1km Ložišće |
| Možnosti zábavy: | diskotéka |
| Možnosti stravování: | restaurace, pizzerie, gril |
| Výlety do okolí: | Milna, Supetar, Sutivan |
| Kotvení vlastního člunu: | Ano, je možné pod objektem, zdarma |
| Omezení příjezdu k objektu: |
|
| Transfer z/na letiště: | za poplatek (viz ceník), Split |